wtorek, 22 listopada 2011

Patrick Swayze i Lisa Niemi – opowieść o pieknej miłości


Wszyscy wiemy, że małżeństwa gwiazd filmowych często trwają krótko. Rozpadają się w wielkim hukiem na oczach kamer telewizyjnych. Skandale żywią tabloidy i portale plotkarskie. A mimo to istnieją też i szczęśliwe małżeństwa. Patrick Swayze i Lisa Niemi wytrwali w wspólnym związku ponad trzydzieści lat i byli dobrym małżeństwem. Patrick przed swoja śmiercią postanowił napisać wspomnienia. Opisuje w nich swoje dzieciństwo, początki kariery, pracę na planie filmowym. Jednak przede wszystkim pisze o swoim szczęśliwym życiu z Niemi. Pisze o niej z miłością i czułością. Myślę, że niejedna z nas chciałaby kiedyś usłyszeć takie słowa, jakie napisał Patrick w 33 rocznicę ich ślubu:
„Together, we've created jouneys that were beyond anything we could imagine. […] Yet you still take my breath away. I'm still not complete until I look in your eyes. You are my women, my lover, my mate and my lady. I've loved you forever, I love you now and I will love you forevermore”.
Zapraszam do lektury, bo warto. Książka zawiera też sporo zdjęć Patricka Swayze m.in. z dzieciństwa, ślubu, wspólnego domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...